Wyprawy i imprezy - Przygody4x4 - Offroadowe podróże 4x4 do Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Albanii, Maroko, Omanu i innych krajów. Podróże przez bezdroża!

Jaką przygodę chciałbyś przeżyć

Podróż przez górskie bezdroża, a może po bezkresnej pustyni? Biwak pod rozgwieżdżonym niebem? Tryskająca wolnością przejażdżka po dzikiej plaży? Spokojna rodzinna wyprawa i rozkoszowanie się widokami czy może prawdziwa walka z trudnościami w dzikich ostępach? Szukasz ekscytujących wakacji, prawdziwej wyprawy 4×4, chcesz odkryć nowy sposób podróżowania?

 

Przygody 4×4 powstały z myślą o Tobie! Tworzymy wyprawy dostosowane do twoich potrzeb. Na wyprawach offroadowych z nami dotrzesz w miejsca odleglejsze, dziksze i piękniejsze niż podczas innych podróży. Dzięki takim ekspedycjom odkryjesz rejony nieznane zwykłym turystom.
Otwórz się na nowe doznania, zobacz świat z nowej perspektywy. Poznaj inne kultury i nowe smaki.

Imprezy

Organizujemy cykliczne imprezy jednodniowe i weekendowe w terenie o różnym stopniu trudności, w różnych rejonach Polski. Jazda, zabawa, konkursy, dodatkowe atrakcje dla całych rodzin.

Szkolenia

Posiadasz samochód 4x4 i chciałbyś lepiej poznać jego możliwości? Indywidualne jazdy i szkolenia offroad z instruktorem to coś właśnie dla Ciebie.