O nas - Przygody4x4

Misja

Tworzyć wyprawy, które mają się wyróżniać. Zabrać Was w miejsca wyjątkowe i takie, do których sami nie odważylibyście się dotrzeć. Przełamywać bariery, wyjść ze strefy komfortu. Profesjonalizm, rozwój, szacunek do klientów.
Nie musi być łatwo – musi być ciekawie. Przygoda ponad wszystko!
Pracujemy na Wasze wspomnienia.

Dlaczego podróżować z Przygody4x4

Rozbudzamy entuzjazm

Z nami rozpoczniesz swoją przygodę z wyprawami 4×4. Zadbamy, aby twój zapał nie zgasł nawet w obliczu trudności.

ZABIERZEMY CIĘ DALEJ

Oferujemy najwięcej kierunków, m.in.: Rumunia, Bułgaria, Albania, Serbia, Czarnogóra, Bośnia, Macedonia, Gruzja, Armenia, Turcja, Algieria, Kirgistan, Pakistan, Jordania, Tunezja, Czad, Maroko, Oman, Namibia,  Botswana, Kazachstan, Tadżykistan, Korsyka, Sardynia, Nowa Zelandia, Grecja, Islandia. Wciąż tworzymy nowe kierunki i nowe trasy.

POZNASZ NIESAMOWITE MIEJSCA

Nocujemy zarówno w klimatycznych hotelach jak i w pięknych dzikich zakątkach. Wieczorne ognisko, zachód słońca, rozgwieżdżone niebo, poranne mgły – doświadcz tego wspólnie z nami.

NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ

Jazda, zwiedzanie, wycieczki piesze, doznania kulinarne, spotkania z ludźmi, zabawa, wieczorna integracja – to wszystko przeplata się na naszych wyprawach i tworzy niezwykle intensywny, emocjonujący mix, który zadowoli nawet wybrednych podróżników.

RODZINNA ATMOSFERA

Najważniejszy w każdej podróży jest współtowarzysz. Dlatego czujemy się odpowiedzialni za dobrą atmosferę w ekipie, dbamy o integrację i traktujemy Cię z szacunkiem…

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM DLA CIEBIE

Doświadczeni przewodnicy, przemyślany program, auta z pełnym wyposażeniem i narzędziami, urządzenia GPS, telefon satelitarny, śledzenie pozycji online – wszystko dla twojego bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

Zespół

Miłosz "Rzeźnik" Kaleciński

Kim jestem:

geograf, podróżnik, grotołaz, przyrodnik

Dlaczego Przygody4x4:

To jest moje miejsce – ruch, ciągłe zmiany, rozwój, pokazywanie świata innym, wspaniali towarzysze podróży

Motto:

zmęczenie to stan umysłu

Nigdy nie mówi:

Po co tam jedziemy?

Rada na wyprawę:

Zawsze bądź ciekaw co jest za zakrętem. Wtedy żaden dzień nie będzie zbyt długi ani zbyt nudny

Ulubiony kierunek :

Dagestan

W planach :

Syberia, Tybet

Beata Nowik

Beata "Becik" Nowik

Kim jestem:

podróżnik, projektant ogrodów, plastyk

Dlaczego Przygody4x4:

Jestem ciekawa świata, nie lubię stać w miejscu

Motto:

Nieważne dokąd, ważne z kim.

Nigdy nie mówi:

Kiedy będzie hotel?

Rada na wyprawę:

Zabierz ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie

Ulubiony kierunek :

Zbyt trudny wybór

W planach :

Tybet, Ameryka Południowa

Michał "Zając" Przybylski

Kim jestem:

ratownik medyczny, instruktor narciarstwa i windsurfingu, jachtowy sternik morski i motorowodny, pilot paralotniowy, nurek, pilot w rajdach terenowych cross country

Dlaczego Przygody4x4:

to idealne połączenie pracy i pasji

Motto:

lepiej przeżywać niż tylko żyć

Nigdy nie mówi:

nie... nie próbujmy tego i tak się nie uda

Rada na wyprawę:

razem możemy wszystko

Ulubiony kierunek :

Ukraina

W planach :

dużo i coraz dalej

Referencje

Arkadiusz Mazur

Sprzedać potrafi wiele osób, ale tylko nieliczni wiedzą jak należy się zaopiekować turystą w trakcie wyjazdu. Niewątpliwie przewodnicy Przygody4x4 opanowali tę sztukę do perfekcji, za co należy im się najwyższa ocena. Wyprawa do Kirgistanu to była fenomenalna przygoda, podczas której wiedziałem, że jestem pod doskonałą opieką, a z relacji tych, którzy kolejny raz korzystali z usług Przygody4x4 dowiedziałem się, że tak jest za każdym razem.

Michał Matuszczyk

Kolejna wyprawa z Przygody4x4 zakończona. Jak zwykle świetne przygotowanie, dobór tras, miejscówek, pierwsza klasa. Świetny prowadzący, z dużą wiedzą i super pomocny. Polecam i pozdrawiam całą ekipę Przygody4x4.

Martyna Grzanka

Zawsze myślałam, że takie wyjazdy nie są dla mnie, pojechałam przekonałam się i w dodatku były to jedne z lepszych wakacji w moim życiu! 
Podróż na każdym etapie była rewelacyjna… cała logistyka na najwyższym poziomie, miejsca w których mieliśmy noclegi miały swój klimat. Każda chwila podróży, nawet ta z złożenia zwana „czasem wolnym” była ekscytująca.
Dzięki Wam przywieźliśmy z podroży to co najważniejsze – WSPANIAŁE WSPOMNIENIA!

Bastek Solak

Miejsca, których nie zobaczysz ze zwykłym biurem podróży. Ludzie, których nie spotkasz w barze hotelu all inclusive. Organizatorzy, którzy gdy trzeba wyciąganą do ciebie pomocną… wyciągarkę. Roller coaster widoków i emocji. Ze wszech miar godni polecenia!

Tadeusz Kolany

Wyjazdy są fantastyczne. Nie ma czasu na nudę. Wszystko dopracowane perfekcyjnie w najdrobniejszych szczegółach. Znajomość trasy przez prowadzących – idealna, atrakcji co niemiara. Ostatni wyjazd do Jordanii był cudowny. POLECAM!

Beata Bakoń

Jesteśmy po wyprawie po Maroku. Wybieramy Przygody4x4 od lat, bo pasja, profesjonalizm i gwarancja najwyższej jakości, które cenimy najbardziej. Uwielbimy wspaniałe przeżycia z Becikiem, Miłoszem i pozostałymi Przewodnikami. Do końca wyprawy trzymają poziom, jeśli chodzi o wybór miejsc na noclegi czy biwakowanie i widokowe trasy. Nie zawiedliśmy się nigdy!

Dominika Basiewicz

Niezapomniane chwile w Rumuni. Pogoda była idealna by stworzyć te widowiskowe przejazdy. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o przygotowanie – Przygody4x4.pl bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału i jeszcze raz GIGANTYCZNE BRAWA dla naszego przewodnika, który spisał się na medal, poczuciem humoru i zaangażowaniem rozgarniał deszczowe chmury. To była czwarty wyjazd 4×4 z Przygodami i na pewno nie ostatni.

Łukasz Sakowicz

Profesjonaliści w każdym calu.

Gertruda Piwowarczyk

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wyprawy Sylwestrowej do Omanu z Przygody4x4. Perfekcyjna organizacja, idealnie przygotowany plan wyprawy, opieka kompetentnych, pomocnych i megamiłych przewodników, starannie wybrane hotele i miejsca na biwaki (piękne i zróżnicowane widokowo), przyjazna atmosfera. Idealne połączenie zwiedzania z eksplorowaniem natury, plus jazda offroad. To była nasza pierwsza wyprawa tego typu i już myślimy o następnej, oczywiście z Przygodami4x4. Bardzo polecamy!

Agnieszka Dudek

Bardzo polecam Przygody 4×4. Udało się nam wyjechać na pierwszą taką wyprawę do Bośni i Hercegowiny. Miejsca, których nie zobaczylibyśmy jeżdżąc przez biuro podróży ani organizując sobie taki wyjazd samemu. Wyjazd bardzo aktywny, codziennie coś innego. Jednego dnia biwakowanie w górach a drugiego przy jeziorze. Cudowne widoki i miejsca. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz.

Alicja L.

Przed samym wyjazdem szczegółowe opisy oraz harmonogram, na wyprawie wszystko dopięte. Nie chcemy jeździć już z nikim innym. Polecam każdemu przeżyć super wyjazd z super ludźmi i wyjątkowym przewodnikiem.

Sławomir Wojtacki

Gwarancja przygód, super atmosfera, świetna organizacja, piękne widoki, niezapomniane przeżycia. Polecam zdecydowanie.

Jakub Bogaczyk

Super atmosfera, zawsze ciekawy plan wyprawy, doświadczeni i profesjonalni przewodnicy, którzy nigdy nie zostawią nikogo w potrzebie. Polecam!

Michał Budlewski

Rewelacja !!!!!!! Gorąco polecam, wspaniali ludzie, genialna atmosfera. Przygoda gwarantowana plus adrenalinka.

Marta i Marcin Syrko

Byliśmy z „Przygodami” w Rumunii, Gruzji i na Krymie. Poznaliśmy bardzo ciekawych ludzi, podziwialiśmy przepiękne krajobrazy, taplaliśmy się w błocie, kąpaliśmy się w górskich potokach, zajadaliśmy się egzotycznymi potrawami, borykaliśmy się z przeciwnościami losu, walczyliśmy ze swoimi słabościami, usuwaliśmy awarie naszego pojazdu…a w tym wszystkim towarzyszyły nam „Przygody4x4” – dzięki za wszystko!

Ola i Bartek

Już przed ślubem wiedzieliśmy, że w podróż poślubną nie chcemy lecieć do Hurghady jak tysiące nowożeńców. Chcieliśmy przeżyć przygodę i poznać wyjątkowe miejsce. Krym – to był strzał w 10tkę. Niepowtarzalne widoki, super towarzystwo i mnóstwo wrażeń. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy!

Monika i Marcin Imiołek

To była nasza pierwsza wyprawa z Przygody4x4, od uczestników poprzednich wyjazdów słyszałam, że będzie fajnie, że zobaczymy wyjątkowe miejsca i długo będziemy wspominać wyjazd. Czy tak było? Nie… nie było fajnie. Było REWELACYJNIE 🙂

Wiesław Polakiewicz

„…wyprawa to zawsze swoista bitwa między tym co ‘zaplanowane’, a tym ‘co nam pisane’, między precyzyjnie zapisaną klasyczną etiudą, a żywiołową jazzową improwizacją. Ta walka z czasem i okolicznościami, pokusami aby zostać gdzieś dłużej, albo zajrzeć jeszcze w tamten kąt może niektórych męczyć. Dla mnie jednak to kwintesencja ‘wakacji drogi’ i czasu nie mającego nic wspólnego z naszą codziennością. Tego właśnie na wyprawie szukam i to właśnie znalazłem na wyprawach z Przygody4x4… „

Bożena Borowik

Moja przygoda z Przygody4x4 nie trwa zbyt długo, ale jest dość intensywna… Brałam udział w trzech wyprawach. Każda z nich kładła nacisk na coś innego, zapewniając różnorodność wrażeń. Było jednak coś, co je łączyło. Tym „czymś” był profesjonalizm Miłosza i jego współpracowników. Wyrażał się on – między innymi – w bardzo starannym przygotowywaniu tras, dopasowanych do umiejętności uczestników, warunków pogodowych, ale też zapewniających maksimum doznań – zarówno tych estetycznych, jak i tych podnoszących poziom adrenaliny we krwi.

Kasia i Michał Lanycja

Rumunia… kraj piękny i malowniczy: góry, połoniny, klimatyczne wioski… Spędziliśmy cudowne dni na naszym „miodowym” wypadzie 4×4, ze wspaniałymi ludźmi z pasją. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie wesołe ogniska, trudne przeprawy, wspólne wieczory i poranki…z litrami palinki. Noclegi w najpiękniejszych zakątkach Karpat i widoki zapierające dech w piersiach, naładowały nam akumulatory na cały kolejny rok! Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na taką nietypową formę podróży poślubnej, bo nie mieliśmy czasu na nudę i na prawdę mamy co wspominać.

Izabela i Tomek Siwek

Wasze zaangażowanie w sprzęcie, który nieraz ratował nam auta, a także czysto towarzyskie w postaci chęci uprzyjemnienia nam czasami złej pogody fajnymi miejscówkami połączonymi z imprezami integracyjnymi oraz Wasze towarzystwo, które znacznie ubarwiało wyjazd i pozwalało rozładować elektryzujące napięcie pomiędzy uczestnikami – przecież jakże różnymi charakterologicznie – było nieocenione i trudne do przecenienia. Z Miłoszem pomimo, że to Rzeźnik, to możemy na koniec świata jechać.

Dominik Szastak - ORTENS Sp. z o.o.

Kaukaz, październik 2013 r. Z firmą Przygody4x4 pierwszy raz wybraliśmy się na tak długa wyprawę. Po powrocie i opadnięciu emocji można krótko napisać, że nie zawiedliśmy się! Miłosz znakomicie przygotował trasę, prowadząc nas do obranego celu. W krytycznych momentach potrafił szybko przebudować plany, tak aby wykorzystać maksymalnie dostępny czas. Mocno wspierał i pomagał w czasie awarii samochodów. Bardzo miłym zaskoczeniem była bogata widza naszego przewodnika, która uzupełniała nam zwiedzanie. Trasa stosunkowo łatwa do przejechania, widoki nie zapomniane.

Witold Rogalski, prezes Subaru Import Polska sp. z o.o.

Pana Miłosza Kalecińskiego miałem okazję poznać podczas pierwszej Subariady, na którą zostałem zaproszony przez naszych klientów. Przyznam, że ze względu na moje bardzo nikłe doświadczenie w tego typu wyprawach (ostatni raz byłem na campingu w 1976 roku !), miałem przed wyjazdem nieco mieszane uczucia i sporo wątpliwości. Niepotrzebnie. Pan Kaleciński reprezentuje jakże rzadkie połączenie entuzjazmu i pasji z pełnym profesjonalizmem. Dbałość o dobrą atmosferę, pełne zaangażowanie, chęć do pomocy, czy też po prostu błyskawiczne reagowanie na potrzeby grupy, to tylko niektóre pozytywne cechy organizowanych przez Niego wypraw.

Magda Zając

Uczestniczyłam już w kilku wyprawach off-roadowych z różnymi organizatorami. Z Przygody4x4 byłam ostanie trzy razy i szczerze żałuję, że nie trafiłam na nich wcześniej. Ciekawe trasy i cudne widoki (wystarczy spojrzeć na zdjęcia) gwarantowane, ale najważniejsze jest to, że – dzięki mega dawce luzu i umiejętności ogarnięcia wszystkiego i wszystkich zapewniają swoim uczestnikom pełen chillout nawet w trudnych sytuacjach! No i dziwnym trafem, lgną do nich sami fajni ludzie, tworzący naprawdę świetną atmosferę w ekipie. Na koniec świata tylko z Przygody4x4!