O nas - Przygody4x4 - Offroadowe podróże 4x4 do Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Albanii, Maroko, Omanu i innych krajów. Podróże przez bezdroża!

Misja

Tworzyć wyprawy i imprezy, które mają się wyróżniać. Zabrać Was w miejsca wyjątkowe i takie, do których sami nie odważylibyście się dotrzeć. Przełamywać bariery, wyjść ze strefy komfortu. Profesjonalizm, rozwój, szacunek do klientów.
Nie musi być łatwo – musi być ciekawie. Przygoda ponad wszystko!
Pracujemy na Wasze wspomnienia.

Dlaczego podróżować z nami

Rozbudzamy entuzjazm

Z nami rozpoczniesz swoją przygodę z wyprawami 4×4. Zadbamy, aby twój zapał nie zgasł nawet w obliczu trudności.

ZABIERZEMY CIĘ DALEJ

Oferujemy najwięcej kierunków, m.in.: Rumunia, Bułgaria, Albania, Serbia, Czarnogóra, Bośnia, Macedonia, Czeczenia, Ukraina, Gruzja, Armenia, Turcja, Rosja, Nordkapp, Maroko, Oman, Kazachstan, Tadżykistan. Wciąż tworzymy nowe kierunki i nowe trasy.

POZNASZ NIESAMOWITE MIEJSCA

Nocujemy zarówno w klimatycznych hotelach jak i w pięknych dzikich zakątkach. Wieczorne ognisko, zachód słońca, rozgwieżdżone niebo, poranne mgły – doświadcz tego wspólnie z nami.

NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIŁ

Jazda, zwiedzanie, wycieczki piesze, doznania kulinarne, spotkania z ludźmi, zabawa, wieczorna integracja – to wszystko przeplata się na naszych wyprawach i tworzy niezwykle intensywny, emocjonujący mix, który zadowoli nawet wybrednych podróżników.

RODZINNA ATMOSFERA

Najważniejszy w każdej podróży jest współtowarzysz. Dlatego czujemy się odpowiedzialni za dobrą atmosferę w ekipie, dbamy o integrację i traktujemy Cię z szacunkiem…

BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM DLA CIEBIE

Doświadczeni przewodnicy, przemyślany program, auta z pełnym wyposażeniem i narzędziami, urządzenia GPS, telefon satelitarny, śledzenie pozycji online – wszystko dla twojego bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

Zespół

Miłosz "Rzeźnik" Kaleciński

Kim jestem:

geograf, podróżnik, grotołaz, przyrodnik

Dlaczego Przygody4x4:

To jest moje miejsce – ruch, ciągłe zmiany, rozwój, pokazywanie świata innym, wspaniali towarzysze podróży

Motto:

zmęczenie to stan umysłu

Nigdy nie mówi:

Po co tam jedziemy?

Rada na wyprawę:

Zawsze bądź ciekaw co jest za zakrętem. Wtedy żaden dzień nie będzie zbyt długi ani zbyt nudny

Ulubiony kierunek :

Dagestan

W planach :

Syberia, Tybet

Beata Nowik

Beata "Becik" Nowik

Kim jestem:

podróżnik, projektant ogrodów, plastyk

Dlaczego Przygody4x4:

Jestem ciekawa świata, nie lubię stać w miejscu

Motto:

Nieważne dokąd, ważne z kim.

Nigdy nie mówi:

Kiedy będzie hotel?

Rada na wyprawę:

Zabierz ze sobą uśmiech i pozytywne nastawienie

Ulubiony kierunek :

Zbyt trudny wybór

W planach :

Tybet, Ameryka Południowa

Michał "Zając" Przybylski

Kim jestem:

ratownik medyczny, instruktor narciarstwa i windsurfingu, jachtowy sternik morski i motorowodny, pilot paralotniowy, nurek, pilot w rajdach terenowych cross country

Dlaczego Przygody4x4:

to idealne połączenie pracy i pasji

Motto:

lepiej przeżywać niż tylko żyć

Nigdy nie mówi:

nie... nie próbujmy tego i tak się nie uda

Rada na wyprawę:

razem możemy wszystko

Ulubiony kierunek :

Ukraina

W planach :

dużo i coraz dalej

Referencje

Marta i Marcin Syrko

Byliśmy z „Przygodami” w Rumunii, Gruzji i na Krymie. Poznaliśmy bardzo ciekawych ludzi, podziwialiśmy przepiękne krajobrazy, taplaliśmy się w błocie, kąpaliśmy się w górskich potokach, zajadaliśmy się egzotycznymi potrawami, borykaliśmy się z przeciwnościami losu, walczyliśmy ze swoimi słabościami, usuwaliśmy awarie naszego pojazdu…a w tym wszystkim towarzyszyły nam „Przygody4x4” – dzięki za wszystko!

Ola i Bartek

Już przed ślubem wiedzieliśmy, że w podróż poślubną nie chcemy lecieć do Hurghady jak tysiące nowożeńców. Chcieliśmy przeżyć przygodę i poznać wyjątkowe miejsce. Krym – to był strzał w 10tkę. Niepowtarzalne widoki, super towarzystwo i mnóstwo wrażeń. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy!

Monika i Marcin Imiołek

To była nasza pierwsza wyprawa z Przygody4x4, od uczestników poprzednich wyjazdów słyszałam, że będzie fajnie, że zobaczymy wyjątkowe miejsca i długo będziemy wspominać wyjazd. Czy tak było? Nie… nie było fajnie. Było REWELACYJNIE 🙂

Wiesław Polakiewicz

„…wyprawa to zawsze swoista bitwa między tym co ‘zaplanowane’, a tym ‘co nam pisane’, między precyzyjnie zapisaną klasyczną etiudą, a żywiołową jazzową improwizacją. Ta walka z czasem i okolicznościami, pokusami aby zostać gdzieś dłużej, albo zajrzeć jeszcze w tamten kąt może niektórych męczyć. Dla mnie jednak to kwintesencja ‘wakacji drogi’ i czasu nie mającego nic wspólnego z naszą codziennością. Tego właśnie na wyprawie szukam i to właśnie znalazłem na wyprawach z Przygody4x4… „

Bożena Borowik

Moja przygoda z Przygody4x4 nie trwa zbyt długo, ale jest dość intensywna… Brałam udział w trzech wyprawach. Każda z nich kładła nacisk na coś innego, zapewniając różnorodność wrażeń. Było jednak coś, co je łączyło. Tym „czymś” był profesjonalizm Miłosza i jego współpracowników. Wyrażał się on – między innymi – w bardzo starannym przygotowywaniu tras, dopasowanych do umiejętności uczestników, warunków pogodowych, ale też zapewniających maksimum doznań – zarówno tych estetycznych, jak i tych podnoszących poziom adrenaliny we krwi.

Kasia i Michał Lanycja

Rumunia… kraj piękny i malowniczy: góry, połoniny, klimatyczne wioski… Spędziliśmy cudowne dni na naszym „miodowym” wypadzie 4×4, ze wspaniałymi ludźmi z pasją. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie wesołe ogniska, trudne przeprawy, wspólne wieczory i poranki…z litrami palinki. Noclegi w najpiękniejszych zakątkach Karpat i widoki zapierające dech w piersiach, naładowały nam akumulatory na cały kolejny rok! Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na taką nietypową formę podróży poślubnej, bo nie mieliśmy czasu na nudę i na prawdę mamy co wspominać.

Izabela i Tomek Siwek

Wasze zaangażowanie w sprzęcie, który nieraz ratował nam auta, a także czysto towarzyskie w postaci chęci uprzyjemnienia nam czasami złej pogody fajnymi miejscówkami połączonymi z imprezami integracyjnymi oraz Wasze towarzystwo, które znacznie ubarwiało wyjazd i pozwalało rozładować elektryzujące napięcie pomiędzy uczestnikami – przecież jakże różnymi charakterologicznie – było nieocenione i trudne do przecenienia. Z Miłoszem pomimo, że to Rzeźnik, to możemy na koniec świata jechać.

Dominik Szastak - ORTENS Sp. z o.o.

Kaukaz, październik 2013 r. Z firmą Przygody4x4 pierwszy raz wybraliśmy się na tak długa wyprawę. Po powrocie i opadnięciu emocji można krótko napisać, że nie zawiedliśmy się! Miłosz znakomicie przygotował trasę, prowadząc nas do obranego celu. W krytycznych momentach potrafił szybko przebudować plany, tak aby wykorzystać maksymalnie dostępny czas. Mocno wspierał i pomagał w czasie awarii samochodów. Bardzo miłym zaskoczeniem była bogata widza naszego przewodnika, która uzupełniała nam zwiedzanie. Trasa stosunkowo łatwa do przejechania, widoki nie zapomniane.

Witold Rogalski, prezes Subaru Import Polska sp. z o.o.

Pana Miłosza Kalecińskiego miałem okazję poznać podczas pierwszej Subariady, na którą zostałem zaproszony przez naszych klientów. Przyznam, że ze względu na moje bardzo nikłe doświadczenie w tego typu wyprawach (ostatni raz byłem na campingu w 1976 roku !), miałem przed wyjazdem nieco mieszane uczucia i sporo wątpliwości. Niepotrzebnie. Pan Kaleciński reprezentuje jakże rzadkie połączenie entuzjazmu i pasji z pełnym profesjonalizmem. Dbałość o dobrą atmosferę, pełne zaangażowanie, chęć do pomocy, czy też po prostu błyskawiczne reagowanie na potrzeby grupy, to tylko niektóre pozytywne cechy organizowanych przez Niego wypraw.

Magda Zając

Uczestniczyłam już w kilku wyprawach off-roadowych z różnymi organizatorami. Z Przygody4x4 byłam ostanie trzy razy i szczerze żałuję, że nie trafiłam na nich wcześniej. Ciekawe trasy i cudne widoki (wystarczy spojrzeć na zdjęcia) gwarantowane, ale najważniejsze jest to, że – dzięki mega dawce luzu i umiejętności ogarnięcia wszystkiego i wszystkich zapewniają swoim uczestnikom pełen chillout nawet w trudnych sytuacjach! No i dziwnym trafem, lgną do nich sami fajni ludzie, tworzący naprawdę świetną atmosferę w ekipie. Na koniec świata tylko z Przygody4x4!