kamperem po ojczyźnie kiwi - Przygody4x4 - Offroadowe podróże 4x4 do Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Albanii, Maroko, Omanu i innych krajów. Podróże przez bezdroża!

Zrealizuj z nami podróżnicze top-marzenie!

Tego kraju nie trzeba reklamować. Mozaika krajobrazów i mnogość atrakcji jest wręcz nie do ogarnięcia. Bajkowe widoki, wykorzystywane jako plany filmowe do najlepszych produkcji oraz unikalna przyroda i kultura zadowoli nawet tych, którzy “dużo już widzieli”.


Nową Zelandię można zwiedzać miesiącami, ale my wybierzemy dla Was esencję doznań, widoków i smaków. Od wycieczki statkiem po fiordzie Milford Sound po lot helikopterem, od gejzerów i kąpieli w gorących źródłach po spacer na lodowcu Foxa, od kanioningu w podziemiach Jaskini Waitomo po szczyty Alp Nowozelandzkich. Od spokojnych trekingów po szalone gonitwy łodziami motorowymi. Od kosmopolitycznego Auckland po dziką przyrodę Wyspy Południowej. Nie zabraknie też wina, doskonałych steków i wybornych owoców morza.

 

Już dziś zaplanujcie Sylwestra 2021 na antypodach z Przygody4x4, a szczegółowy program Waszej “wyprawy życia” niedługo pojawi się właśnie na tej stronie.

 

 

Termin: 20.12.2021 - 7.01.2022

* Termin nie uwzględnia podróży samolotem z Polski do Nowej Zelandii (i z powrotem). Należy do niego doliczyć po 2 dni. 

 

Długość: około 4000 km

Noclegi: w kamperach

Wyżywienie: we własnym zakresie i w miejscowych restauracjach

Maksymalna liczba aut: 6+1

Prowadzący:

bocian2Kazimierz

 

Z uwagi na lokalne uwarunkowania uznaliśmy, że najlepszy sposób zwiedzania tego kraju to wynajem kamperów, które zapewnią Wam komfort oraz wolność w podróży.

Co Cię czeka na tej wyprawie? Już niedługo pełny program!

Już dziś wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dodatkowe informacje