Szkolenia - Przygody4x4 - Offroadowe podróże 4x4 do Gruzji, Rumunii, Bułgarii, Albanii, Maroko, Omanu i innych krajów. Podróże przez bezdroża!

SZKOLENIA 4X4

Jeśli jeszcze nigdy nie siedziałaś za kierownicą prawdziwej terenówki lub rozważasz zakup auta 4x4 i chcesz zobaczyć “jak to jest” – umów się z nami na jazdę w terenie! Posiadasz samochód 4x4 i chciałbyś lepiej poznać jego możliwości? Chciałbyś sprezentować bliskiej osobie nietypową pamiątkę na urodziny, rocznicę ślubu lub inną okazję? A może planujesz daleką wyprawę po bezdrożach i chcesz zdobyć nowe umiejętności? Indywidualne jazdy i szkolenia offroad z instruktorem stworzyliśmy dla takich osób jak Ty.

Dwie godziny kierowania samochodem terenowym pod okiem doświadczonego instruktora.

Po krótkim wstępie teoretycznym zasiądziecie za kierownicą profesjonalnie przygotowanego samochodu legendarnej marki Land Rover. Instruktor przekaże Wam podstawową wiedzę dotyczącą budowy samochodu i jego specyfiki oraz umiejętności potrzebne do bezpiecznego pokonywania różnorodnych przeszkód. To będzie niezapomniana zabawa. Istnieje możliwość wykupienia jazdy jako prezentu dla innej osoby (osób). Oferujemy również jazdy dla większych grup osób.